PiVkA Clan-site

Web about Call of Duty 2, the best game 4ever.

Novinky

Novinky

28.7. Díky nové sérii merchandise, která se na trhu objeví za dva dny, už známe vzhled obalu připravované kompilace Steel Meets Steel - Ten Years of Glory (vychází 27.října). Zajímavé je, že vedle triček a mikin s motivy Steel Meets Steel - Ten Years Of Glory (náhled) se na trhu objeví i série oblečení s názvem Hammerfall - 1993 (náhled), reflektující na rozdíl od deseti let zmíněných v názvu kompilace (a počítaných od vydání debutového alba) skutečný rok založení skupiny.

28.7. Díky Necrisovi si v sekci Články můžete přečíst rozhovor s Oscarem Dronjakem, který přinesl červencový Spark a ve kterém se o Oscarovi dozvíte lecos zajímavého.

18.7. Vystoupení HF na festivalu Masters Of Rock je minulostí, dle ohlasů skupina své české fanoušky ani tentokrát nezklamala. Kapela se představila se svým festivalovým setem, v průběhu večera zazněly sklaby Threshold, Fire Burns Forever, Let The Hammer Fall, Crimson Thunder, Glory To The Brave, Rebel Inside, Natural High, Hearts On Fire a Heeding The Call. Samozřejmě nechybělo ani nezbytné představení členů (díky přítomnosti staronového baskytaristy Fredrika Larssona o něco smysluplnější než obvyke:). Festivalové fotky z vystoupení HF i ostatních zůčastněných skupin najdete například na adrese mor2007.unas.cz (odkud pocházejí i ty zde použité).

Konec letního festivalového turné ale zdaleka neznamená konec letošním aktivitám skupiny. Už 12. října vyjde na oslavu deseti let aktivní činnosti kapely nové Best Of album Steel Meets Steel - Ten Years of Glory . Tuto kompilaci obsahující výběr toho nejlepšího obohacený o dvě nové a jednu znovu nahranou skladbu (Hammerfall z debutového alba Glory To The Brave) skupina podpoří evropským turné nazvaným Nights Of Glory. To odstartuje v den vydání kompilace v německém Kolíně a vyvrcholí 27.října ve švédském městě Mora. Podrobnější rozpis tour zatím není známý, ale asi málokomu z nás by vadilo, kdyby se HF zastavili nejen v Německu a Švédsku, ale třeba i v České republice.

Steel Meets Steel - Ten Years of Glory, Nights Of Glory Tour

V letošním roce Hammerfall slaví 10.let aktivní existence. Jakožto oslava tohoto jubilea vychází 12. října 2007 kompilace Steel Meets Steel - Ten Years of Glory. Kromě výběru toho nejlepšího z dosavadních řadových desek bude obsahovat i dvě nové skladby Last Man Standing a Restless Soul a znovu nahranou skladbu HammerFall z debutového alba Glory To The Brave. V den vydání kompilace HF vyrazí na evopské turné nazvané Nights Of Glory - to odstartuje v německém Kolíně a vyvrcholí 27.října ve švédském městě Mora. Kompletní rozpis tour zatím nebyl uveřejněn.

 
© PiVkA Team, 2007 - 2008 webmaster: PiVkA|Starobrno